Socjolog, trener umiejętności psychospołecznych,  specjalista w zakresie wizerunku. Doktor nauk humanistycznych,  od 2011 roku pracuję jako adiunkt w Instytucie Socjologii Uniwersytetu Łódzkiego, w Katedrze Socjologii Struktur i Zmian Społecznych (więcej informacji o dorobku naukowym na stronie socgender.uni.lodz.pl). Moja ścieżka zawodowa jest także związana z obszarem public relations i kreowaniem wizerunku. Ukończyłam także Noble Manhattan Coaching, Labolatorium Edukacji i Psychoterapii oraz  London School of Public Relations. Wspieram rozwój marki Human Power.

Prowadzę badania,  wykłady i warsztaty oraz szkolenia w obszarze tematyki dotyczącej związków i miłości, singli, funkcjonowania kobiet i mężczyzn w różnych obszarach życia społecznego, kapitału estetycznego i jego roli w życiu prywatnym oraz zawodowym, komunikacji interpersonalnej, public relations oraz zarządzania różnorodnością w organizacjach.

Od kilku lat pracuję także dla portalu Sympatia.pl pisząc artykuły na temat singli, związków i miłości oraz realizując badania na temat życia w pojedynkę. Jako socjolog współpracuję z  Dzień Dobry TVN, Pytaniem na Śniadanie, Twoim Stylem, Gazetą Wyborczą, PAP Nauka w Polsce, Dziennikiem Polska i Radiem Eska oraz innymi mediami.  Miałam przyjemność opowiedzieć o wyborach życiowych singli podczas TEDex Warsaw 2014.

Inspiruje mnie ciekawa rozmowa oraz podróże.